Utknięcie gdzieś z umierającą baterią telefonu i brak możliwości jej naładowania nigdy nie jest dobrym momentem. Nigdy nie chcesz być bez telefonu lub urządzenia w razie nagłego wypadku. Skieruj swojego osobistego superbohatera - banki mocy.

Jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać swój bank energii (i pomóc mu przetrwać jak najdłużej), oto cztery łatwe do zapamiętania wskazówki dotyczące banku energii.

Wiesz, co kupujesz
Nie każdy bank mocy jest tworzony na równi. Niektóre są w stanie naładować telefon raz lub dwa razy, podczas gdy inne są w stanie naładować wiele urządzeń wiele razy. Niektóre są znacznie większe i cięższe od innych, podczas gdy inne są znacznie bardziej przenośne. Poza różnymi pojemnościami i rozmiarami, typ baterii może również różnić się w zależności od banku mocy. Baterie litowo-jonowe są tańsze, ale mogą mieć ograniczoną pojemność, natomiast litowo-polimerowe są na ogół droższe, ale są lepsze pod względem pojemności i trwałości.

Używaj go Regularnie

Jeśli chcesz, aby Twój bank energii działał jak najlepiej, powinieneś używać go dość regularnie. Jeśli jednak zostawisz go na zbyt długo bez użycia, może to negatywnie wpłynąć na zdolność banku do pobierania opłat przy pełnej pojemności. Jeśli więc nie musisz z niego korzystać, warto raz w miesiącu przeprowadzić prosty cykl ładowania i rozładowania. Pomoże to w utrzymaniu baterii i utrzymaniu jej w jak najlepszym stanie.

Użycie we właściwej pogodzie i temperaturze
Podobnie jak wiele urządzeń elektronicznych, banki mocy działają najlepiej w normalnych lub neutralnych temperaturach. Jeśli próbujesz używać go w mroźnym zimnie lub we wrzątku, prawdopodobnie uszkodzisz urządzenie, nawet jeśli go nie zauważysz. Aby uzyskać najlepszy rezultat i zminimalizować uszkodzenia, należy używać urządzenia w obszarze wentylowanym, w temperaturze około 30-90 stopni. Cokolwiek gorętszego lub zimniejszego, istnieje ryzyko uszkodzenia banku zasilania. Jeśli chodzi o przechowywanie, zawsze należy dążyć do tego, aby przechowywać je również w chłodnym i suchym miejscu.

Upewnij się, że jest on kompatybilny z Twoim urządzeniem

Różne urządzenia i gadżety mają różne wymagania dotyczące ładowania. Większość telefonów potrzebuje do ładowania bieżącego wejścia 1A, podczas gdy większe urządzenia mogą potrzebować do 2,1A do ładowania. W związku z tym, trzeba znaleźć bank z odpowiedniego prądu wejściowego dla urządzenia, które chcesz użyć go do. Wiele banków zasilania będzie miało dwa oddzielne porty, więc mogą one ładować wszystko, ale nie wszystkie z nich mają ten drugi port. Istotne jest również zwrócenie uwagi na wyjścia napięciowe. Alternatywnie, możesz zwrócić uwagę na banki zasilania z adaptacyjną technologią ładowania, jak nasza technologia iSmart 2.0. Gwarantuje ona, że bez względu na to, jakiego wejścia potrzebuje Twoje urządzenie, nasze banki zasilania go zasilą. Jest to poręczne i automatyczne.

Jeśli jesteś nowym lub potencjalnym użytkownikiem, mamy nadzieję, że te wskazówki i sztuczki dotyczące banku mocy pomogą Ci w pełni wykorzystać jego możliwości.