Po doniesieniach o cechach kolejnych Budów Galaktyki kilka dni temu, teraz pojawiły się rzekome zdjęcia nowych słuchawek. Pozwalają nam one również na wyciągnięcie wniosków na temat Galaxy S21.

Słuchawki douszne, kiedyś sprzedawane pod nazwą"Galaxy Buds Beyond", teraz najwyraźniej mają pójść w ślady Galaxy Buds+ jako Galaxy Buds Pro. Jak dalej podsumowuje Leaker Evan Blass, mają też mieć "wołowinę 500mAh baterii". Dodano do tego wspomniane już wcześniej aktywne tłumienie hałasu (ANC).

Prawdziwą nowością jest jednak konstrukcja nowych słuchawek, którą widzimy teraz na przeciekających zdjęciach. Zgodnie z oczekiwaniami, małe zatyczki do uszu podążają za projektem Buds+, a nie wyglądem niedawno zaprezentowanych Galaxy Beans Buds Live. Na jego zdjęciach, przeciek pokazuje słuchawki i ładowarkę w fioletowym kolorze.

Galaxy Buds Pro: przeciek daje podgląd kolorów S21

Ale właśnie ten wybór koloru daje nam oczywiście wgląd w co najmniej jeden z projektów dla Galaxy S21, który ma być wydany w tym samym czasie i pasuje do Galaxy Buds Pro. Max Weinbach odpowiada na Twitterze i zgadza się z założeniem, że S21 będzie dostępny również w kolorze fioletowym.

Mimo, że nie może jeszcze pokazać swoich zdjęć, nadal mówi, że S21 będzie miał plastikowy grzbiet.

Powrót do raportu Galaxy Buds Pro Evana Blassa. Podejrzewa on również, że stare wtyki douszne będą nadal dostępne. Te stare modele mogłyby jednak obniżyć cenę, aby zrobić miejsce dla Buds Pro.

Blass nie jest jeszcze przekonany do pogłosek, że Galaxy S21 będzie dostępny wcześniej niż zwykle w styczniu. Takie doniesienia o "wczesnym uruchomieniu Galaktyki" są powszechne i równie często błędne. Dlatego jest nieco bardziej ostrożny i tylko przewiduje, że Galaxy S21, a także Galaxy Buds Pro będą dostępne w pierwszym kwartale 2021 roku.