Kilka plotek i raportów pojawiły się w odniesieniu do nadchodzącego flagowego telefonu Google'a. Nic dziwnego, że Google sam dołączył do wyciek akcji publicznie dzieląc render urządzenia, który potwierdził jego nazwę, Pixel 4 za pośrednictwem Twittera. Google's Pixel 3A i 3AXL są imponujące, a my jesteśmy podekscytowani nadchodzącym następcą Pixel 3. następcy.

Po render Google, jest kilka rzeczy, które możemy możemy potwierdzić o flagowym telefonie teraz, gdy mamy lepsze zrozumienie. Bawmy się dobrze odkrywając nadchodzący telefon.

Wydanie Data

Pixel 3 i 3XL zostały zaprezentowane w październiku zeszłego roku. Ich poprzednicy, Pixel 2 i 2XL również zostały wydane w październiku. Google będzie przypuszczalnie podąży za tym samym trendem dla Pixel 4.

Wzornictwo & Wyświetlacz

Niewiele zmian jest oczekiwanych w projektowaniu oprócz eliminacji czujnika linii papilarnych miejsce w tylnej części telefonu. To sugeruje Google przyjmie rozpoznawanie twarzy dla jego bezpieczeństwa biometrycznego, który wyjaśnia wystającą górną ramkę. Google potwierdził ruch i czujniki odblokowania twarzy włączone przez Soli Radar Chips w swoim blogu. Chip, również, pozwala na kontrolowanie urządzenia poprzez wykonywanie gestów powietrza.

Pixel 4 & 4XL będą miały ekrany o przekątnych odpowiednio 5.7' i 6.3' wyposażone w 90Hz częstotliwość odświeżania, która oferuje płynne wrażenia z użytkowania. doświadczenie.

Aparat

Biorąc pod uwagę obraz ujawniony przez samo Google, jest on zobrazowany że telefon sporty kwadratową obudowę dla jego podwójnego obiektywu systemu kamer. Poprzednie Piksele miał pojedynczy tylny aparat jako Google opiera się na jego AI i oprogramowanie, aby osiągnąć dodatkowe funkcje fotograficzne. To sprawia, że drugi obiektyw aparatu jest ekscytujące włączenie. To może być obiektyw poprawy zoom chociaż inne spekulacje sugerują, że może to być ultra-szerokokątny aparat, ponieważ ultra-szeroki fotografia nie jest łatwo osiągnąć przez AI lub oprogramowania.

Pixel 4 prawdopodobnie będzie miał jeden przedni aparat, jak pokazane przez firmę teardown w odniesieniu do lokalizacji chipu Soli Radar. Nadal jesteśmy w quandary dlaczego Google porzuciłby drugi obiektyw aparatu, ponieważ był on przydatny w Pixelu 3.

Wydajność

Snapdragon 855 firmy Qualcomm ma być chipsetem z wyboru dla następnej generacji Pikseli. Google może zgodzić się na załadowanie Pixel 4 z 6GB pamięci RAM jednak to jeszcze nie jest potwierdzone. Miejmy nadzieję, że podczas gdy na to, Google będzie grać 128GB tunel pamięci masowej.

To jest hinted, że Pixel 4XL będzie pakować 3700mAh, zwiększenie w porównaniu do swojego poprzednika. Mały model będzie miał 2800 mAh baterii.

Google niedawno wydał ostateczną aktualizację beta dla Android Q, co oznacza, że oficjalne wydanie nie jest daleko stąd można się spodziewać, że że Google Pixel 4 będzie działać na Android Q. Oprócz zwiększonego bezpieczeństwa, Android Q jest zgłaszane, aby mieć ciemny tryb funkcji i ulepszone rozpoznawanie twarzy.

Dual-sim Karta

Jako aktualizacja do poprzednich Pixeli, nadchodzący następna generacja telefonu Pixel może posiadać funkcję, która pozwala na przełączanie między dwoma liniami. Telefon będzie zatem działał z dwiema aktywnymi kartami SIM.

Podobnie jak w przypadku nowych iPhone'ów, użytkownik nie będzie mógł używać drugiej karty SIM do dzwonienia lub wysyłania SMS-ów, jeśli pierwsza robi to samo.

Cena

Nie było wiele na temat wyceny telefonu. Spodziewamy się jednak, że będzie on kosztował około tej samej ceny co Pixel 3 lub wyższej biorąc pod uwagę jego aktualizacje.