Trzydziestominutowy wstępnie nagrany wirtualne wydarzenie miało miejsce 30 września 2020 roku o 2 PM ET. Z Google nie pozostawiając wiele do wyobraźni, domyśliliśmy się, co oni odsłonić prawo. Jak wcześniej przewidywano, widzieliśmy premierę czterech nowych urządzeń. Są to; Google Pixel 5, Pixel 4a 5G, nowe Nest Audios i Chromecast z Google tv. Nie było żadnych znaczących zapowiedzi, które zwaliłyby nas z nóg. Oto rundown z tego, co poszło w dół podczas imprezy.

Google Pixel 5

Ten telefon nie ma na celu konkurować z innymi telefonami premium na rynku. Sportuje 6.0-calowy, krawędź do krawędzi OLED 90Hz FHD wyświetlacz z dziurką dla przedniej kamery. Jego odcisk palca jest zamontowany z tyłu. Pochodzi albo w zielonych lub czarnych kolorach. Ten telefon jest IP68 certyfikat; w związku z tym jest zarówno wody i pyłu odporne. Pakuje procesor Snapdragon 765G, nadal nie jest najlepszy. Jednakże, jest wystarczająco szybki dla płynnych operacji. To pakuje RAM 8GB, a jego pojemność pamięci wewnętrznej 128GB powinien zachować idziesz bez przechowywania przeszkód.

Google zadbał o to, aby nie zawieść swoich fanów fotogenicznych. Tylna kamera ma teraz dwa obiektywy: 12.2MP dual-pixel i nowy 16MP ultra-szeroki obiektyw. Jeśli chodzi o kamerę selfie, pozostaje ona na poziomie 8MP. Podczas tego wydarzenia wprowadzono nowe funkcje dla aparatu, takie jak nocny widok, światło portretowe i kinowy pan. Telefon posiada baterię o pojemności 4080mAh, korzysta z USB-C i pozwala na odwrotne ładowanie. Jego cena detaliczna zaczyna się od 699 dolarów dla tylko wybranych rynków od 15 października poza USA.

Google Pixel 4a 5G

Pixel 4a 5G to uaktualniony Pixel 4a, który obsługuje łączność 5G z kilkoma dodatkowymi funkcjami. 6,2-calowy wyświetlacz OLED ma podobną konstrukcję jak Pixel 5. Jest dostępny tylko w dwóch wariantach kolorystycznych, białym i czarnym i nie jest wodoodporny ani odporny na kurz. Stare dobre gniazdo słuchawkowe 3,5 mm nadal żyje. Pixel 4a 5G działa na tym samym procesorze co Pixel 5, Qualcomm Snapdragon 765G w połączeniu z 6GB RAM i pamięci wewnętrznej 128GB.

Z tyłu, to sporty Pixel 5 aparat z podobnych funkcji aparatu. Pojemność baterii jest na 3885mAh i nie obsługuje odwrotnego ładowania. Cena urządzenia 5G waha się od 499 dolarów. Jest on dostępny dla preorder, ale będzie w wybranych rynkach od 15 października.

Nowe Nest Audios

Są to nowe inteligentne głośniki. Będą oferować więcej basu, czystszy dźwięk i większą głośność. Wykonane są z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Cena detaliczna zaczyna się od 99 dolarów. Będzie je można kupić od 5 października.

Chromecast i Google TV

Nowy Chromecast jest teraz dostarczany z Google TV i pilotem z przyciskiem dedykowanym Asystentowi Google. Obsługuje 4k HDR, a także dźwięk Dolby. Nie potrzebujesz już swojego telefonu do castowania, ale to nie znaczy, że nie możesz go używać. Chromecast jest dostępny w kolorze białym, niebieskim i różowym, a jego cena waha się od 49 dolarów.

Wśród innych ogłoszeń od Google obejmują; Google Assistant w telefonie ostrzegając cię, gdy rozmówca, który położył cię na wstrzymanie jest odzyskiwanie połączenia, a Duos może teraz obsługiwać połączenia grupowe.

Pomimo tego wszystkiego, nowe urządzenie Chromecast nie będzie wspierać stadiony, jak się spodziewaliśmy.

Więcej na: http://mojandroid.com.pl