Wydarzenie Google tylko online jest tuż za rogiem. Noc startowa w imprezie odbędzie się 30 września o 2 pm ET (11 am PT/7 pm UK time). Google rzadko pozostawia wiele do wyobraźni. Stąd, od plotek i przecieków, mamy całkiem dobry pomysł na to, czego się spodziewać. Oczekuje się, że coroczne wydarzenie sprzętowe zobaczyć cztery nowe produkty odsłonięte. Wśród nich znajdą się dwa nowe telefony, inteligentny głośnik oraz nowy Chromecast. Oto więcej szczegółów na temat każdego z produktów.

Telefony Google Pixel

Spodziewamy się dwóch nowych telefonów Google. Telefony Pixel są zwykle najważniejsze ze wszystkich wydarzeń Google, a ten rok nie będzie wyjątkiem. Zwracając uwagę na to wydarzenie jest nowy Google Pixel 5. Z teases Google i przecieków, wiemy całkiem sporo o tym, czego można się spodziewać. Poza nowym designem, spodziewamy się wyświetlacza edge to edge oraz wycięcia na aparat. Częstotliwość odświeżania 90 Hz jest wystarczająca, aby animacje były płynne.

Zamiast procesora Snapdragon 865, ten nowy telefon będzie prawdopodobnie pakować procesor Snapdragon 765. Jest to krok wstecz w stosunku do poprzedniego Pixela 4. Identyfikator linii papilarnych zostanie zamontowany z tyłu i będzie obsługiwał bezprzewodowe ładowanie. Gniazdo słuchawkowe już nie istnieje!

Drugim telefonem, który zostanie zaprezentowany będzie Google Pixel 4a 5G. Ma on podobną konstrukcję do Pixel 4a, ale jest w stanie obsługiwać łączność 5G. Jego procesorem będzie Snapdragon 765, podobny do tego z Pixela 5. Jednak nie będzie cieszyć się 90Hz częstotliwość odświeżania raczej mieć 60Hz częstotliwość. Będzie pakować 6GB RAM i pojemności wewnętrznej 128GB.

Nowy Chromecast z Android TV

Również o nazwie kodowej jako Sabrina, oczekujemy, że Chromecast będzie miał aktualizację z poprzednich modeli. Jest prawdopodobne, że będzie miał wbudowany system operacyjny Android TV w nim i pochodzą z pilotem. Poprzednia generacja modeli tylko pokazał zawartość z telefonu lub laptopa z powodu braku wbudowanego systemu operacyjnego. Z możliwością obsługi filmów 4K, będzie oferować konkurencyjną niszę do innych kijów strumieniowych i konsoli. Co ważne, prawdopodobnie będzie on niezwykle przystępny cenowo.

Nowe audycje Google Nest

Tease od Google w lipcu zapewnił nas, że powinniśmy spodziewać się wydania nowych Google Nest audios. Inteligentne głośniki stoją w prostokątnej konstrukcji i może być 8,6 cala wysokości. Odświeżone głośniki mają przycisk wyciszania mikrofonu. Więcej szczegółów na temat tego produktu poznamy, gdy trafi on na rynek.

Gdzie oglądać to wydarzenie

Szczegóły dotyczące miejsca, w którym będzie można oglądać to wirtualne wydarzenie nie są jeszcze znane. Prawdopodobnie kanał YouTube Google'a będzie transmitował to wydarzenie na żywo. Jednakże, na więcej informacji strumieniowych, będziemy musieli poczekać na Google do aktualizacji nas.

Wrap up

Google może wyciągnąć element zaskoczenia, choć nic wielkiego się spodziewać. Stąd, aby być pewnym, co oni mają w sklepie dla nas, wszystko co musimy zrobić, to czekać. Mimo to, możemy przewidzieć cztery nowe urządzenia w oparciu o przecieki i młyny plotek. Przeczytaj więcej na: http://mojandroid.com.pl