Po corocznej konferencji Google I/O, pojawiły się kolejne plotki dotyczące kolejnych flagowych urządzeń z serii Pixel. Ponieważ będą to następcy Pixel 2 i Pixel 2 XL, urządzenia zostały nazwane Pixel 3 i Pixel 3 XL. Według plotek, następny flagowiec Google ma zdobyć swoje miejsce wśród smartfonów, biorąc pod uwagę, że Apple nadał tempo z iPhone X. Mając to na uwadze, będziemy oczekiwać nowych atrakcyjnych funkcji i aktualizacji, takich jak więcej mocy aparatu, najwyższej klasy wydajność i brak błędów, takich jak te w Pixel 2 XL. Poniżej znajduje się zbiór plotek na temat tego, czego można się spodziewać;

Wersja Androida

Google Pixel urządzenia są zawsze pierwszymi, które są wysyłane z następną wersją systemu Android, jak Google uczynił to trend. W I / O konferencji w maju, Google pokazał swoją kolejną wersję Androida, Android P. Istnieją już wersje beta do testowania. Urządzenia Pixel 3 bez wątpienia będą dostarczane z Androidem P.

Bezprzewodowe ładowanie

Bezprzewodowe ładowanie było we krwi Google'a od czasów urządzeń Nexus, ale zatrzymało się w 2015 roku. Teraz plotki wskazują, że Google ponownie uruchomi tę funkcję na urządzeniach Pixel 3. Dalsze dowody z kodu OS i rzekomego obrazu Pixel 3 XL szkła z powrotem wspierać tę plotkę. Również Apple uwzględniło ją w swoich urządzeniach iPhone 8 i iPhone X.

A co z wcięciem?

iPhone X wyznaczył ten trend jako mainstreamowy i prawie każdy producent za nim podąża. Android P obsługuje również wcięcia, ale duża firma, taka jak Google, może nie podążać, a może będzie? Jest to całkowicie spekulacje, które będziemy czekać na więcej plotek / przecieków na ten temat.

Podwójne przednie kamery

Oprócz wcięcia, Bloomberg donosi również, że większy Pixel będzie sport dwa przednie kamery, i nowy wyświetlacz od krawędzi do krawędzi.

Podobny design

Google może zachować swój charakterystyczny design dla urządzeń Pixel 3. Według rzekomo wyciekłych zdjęć, Pixel 3 nie różni się zbytnio od swojego poprzednika. Jest jedna tylna kamera, szklany klosz, a na dole grillowany głośnik. Aby mieć pewność, poczekamy na kolejne przecieki.

Flagowiec z wyższej półki

Rok 2018 obfituje w wiele plotkowanych flagowców z wyższej półki, w tym urządzeń od Apple. Według innego młyna plotek, może pojawić się kolejny high-endowy trzeci Pixel przeznaczony do podjęcia flagowców z 2018 roku. Ale według wielu plotek, tylko sprzęt Google jest uruchomienie w tym roku są; Pixel 3 i Pixel 3 XL urządzenia, next-gen Pixel Buds i zegarek marki Pixel.

Data premiery

Google jest znane z debiutowania swoich flagowych urządzeń w październiku. Urządzenie Pixel zostało wprowadzone w październiku 2016 roku, a urządzenia Pixel 2 dokładnie rok później. Jeśli mielibyśmy podążać za tym harmonogramem, Pixel 3 zostałby wprowadzony na rynek w październiku tego roku.

Cena

Jak na chwilę obecną, trudno jest oszacować cenę. Jedno jest jednak pewne; urządzenia będą nieco droższe od swoich standardowych poprzedników. Ale inne sporne plotki mają to, że nie może być niedrogi midrange Pixel przed datą premiery; Październik.