Google, po rozpoczęciu wprowadzania na rynek telefonów Pixel, wymyśliło strategię dotarcia do większej liczby klientów. wymyślił strategię dotarcia do większej liczby klientów. Zaczęli wypuszczać bardziej przystępnych cenowo telefonów danego flagowego modelu. W 2019 roku wypuścili na rynek Google Pixel 3a z Google Pixel 3. Spekulujemy o premierze Google Pixel 4a, wersji Google Pixel 4, ale tańszej w 2020 roku. Przecieki i plotki o Google Pixel 4 już krążą po sieci.

Data premiery

Odkryliśmy, że większość urządzeń Google jest uruchamiana i udostępniane do sprzedaży w ciągu jednego dnia. Na przykład, Google Pixel 3a został uruchomiony podczas keynote otwierającego Google I/O w dniu 7 maja 2019 roku. Podążając za tą samą formułą z innych poprzednich lat, wtedy będziemy mieli Google Pixel 4a zadebiutuje w maju 2020 roku.

Design

Ten mid-ranger będzie nosić pewne znane wzornictwo flourishes. Będzie to trochę mieszanka między Google Pixel 3a i Google Pixel 4. Telefon będzie miał aparat podobny do standardowego Google Pixel 4's.

Różnica z Google Pixel 3a jest taka, że to urządzenie będzie zawierać 3,5 mm gniazdo słuchawkowe, a także będzie miał tylny czujnik linii papilarnych z których oba zostały pominięte w zeszłorocznym flagowcu. Raporty dalej sugerują, że Google Pixel 4a będzie w trzech kolorach;

  • Biały z pomarańczowym przyciskiemCzarny z limonkowym przyciskiemWersja metalowa z gorącym różowym przyciskiem

Wyświetlacz

Spekulujemy, że wyświetlacz Google Pixel 4a być płaski, nie notch, i będzie miał wąskie ramki. Aparat selfie zostanie umieszczony w dziurkaczu. Technologia wyświetlania ekranu będzie prawdopodobnie OLED, trend, który jest jest przyjmowany przez większość firm produkujących smartfony. Spekuluje się, że rozdzielczość telefonu będzie wynosić 1080p.

Aparat

Jak widzieliśmy wcześniej, tylna obudowa Google Pixel 4a będzie posiadała pojedynczy aparat fotograficzny wraz z lampą błyskową LED. Aparat jest taki sam jak Pixel 4's tylko, że specyfikacja aparatu jest dostępna w niższej cenie. Dlatego czujnik będzie 1,4µm i 12,2 megapikseli z obiektywem f/1,7 dając stabilizowany optycznie obraz. Istnieje prawdopodobieństwo, że telefon będzie miał te same AI umiejętności jak Night Sight jak Google Pixel 4. Ponadto, przedni aparat będzie ma 8 megapikseli i 1,22µm czujnik z f/2.0 obiektywu.

Hardware Specs

5G ciągły rollout jest w toku, a to oznacza, że Google Pixel urządzenia będą przyjmować tej łączności sieciowej. Najprawdopodobniej, Google Pixel 4a będzie korzystać z 5G zintegrowany chip, taki jak Qualcomm Snapdragon 765. Także, Google może wybrać model Snapdragon 730 - który byłby 4G. Spodziewamy się, że że urządzenie zachowa taką samą pamięć masową i RAM jak Pixel 3a - konfiguracja 64/4GB konfiguracja.

Cena

Google obniżyło ceny modeli Google Pixel 4. Dlatego Pixel 4a będzie sprzedawany w niższej cenie niż Pixel 4. Niski koszt jest przyciągnąć więcej osób do galaktyki Google. Mając na uwadze, że Pixel 3a sprzedawany był w cenie 399 dolarów, to Pixel 4a będzie nieco wyższy lub niższy od niego. Przeczytaj więcej na: http://mojandroid.com.pl