W 2019 roku Google wypuściło budżetowe telefony Pixel, Pixel 3a i 3a XL. Chociaż brakowało im wrażenia premium, urządzenia 3a urządzenia pakowały niesamowite specyfikacje, świetną jakość i doskonałą wydajność aparatu w porównaniu do innych smartfonów ze średniej półki cenowej. W tym roku, plotka głosi, że Google wypuści również telefon Pixel ze średniej półki, Google Pixel 4a. Jeśli urządzenia 3a Cię zachwyciły, to według plotkarskich młynów Pixel 4a ze średniej półki jest jeszcze lepszy. Oto rumor roundup i różne przecieki na temat tego, czego można się spodziewać na najnowszym Google mid-range smartphone.

Pixel 4a design

Według różnych renderów, przecieków, a także z 2019 3a wgląd, urządzenia Pixel 4a nie będą charakteryzować się szklanym wyglądem, ale zamiast tego będą będą wykonane z plastiku. Pomimo zastosowania plastikowej konstrukcji, urządzenia Pixel 4a będą będą posiadały wygląd z flagowych urządzeń Pixel 4. To znaczy, zachowają one flagowe wykończenie, konstrukcję unibody, będą miały te same kolory, a nawet będą bardziej błyszczące.

Z przodu, rzeczy mają być inne. Pixel 4a będzie pierwszym telefonem Google, który będzie posiadał wycięcie w ekranie dla przedniej kamery. Inne specyfikacje projektowe obejmują 3,5 mm gniazdo słuchawkowe, głośniki maskownice, port USB-C, i oczywiście, nie będzie tylny aparat.

Wydajność

Najnowsze młyny plotek sugerują, że Pixel 4a będzie pakować niektóre z najnowszych specyfikacji w branży. Ale będąc midrange, niektóre specyfikacje zostaną wykonane, aby dopasować się do ceny rynkowej. Bez dalszej ado, oto wydajność specyfikacja. Oczekuje się, że urządzenia Pixel 4a będzie działać na najnowszym systemie operacyjnym Android system operacyjny Android 10. Procesor Qualcomm Snapdragon (730 dla 4a i 765 dla 4a XL) będzie je zasilać i prawdopodobnie wspierać 5G. Będą one sport 4GB RAM z pamięci wewnętrznej o pojemności 64GB. Dość potężne specyfikacje dla mid-range telefon.

Tylna aparat

Flagowe urządzenia Pixel 4 były pierwszymi telefonami Google Pixel telefony, które zadebiutowały z podwójnym systemem kamer. Według plotek i renderów Pixel 4a ma kontynuować tradycję Google z pojedynczym aparatem. Oczekuje się, że urządzenia 4a będą miały główny czujnik 12MP z Pixela 4. Jak Jak zwykle, Google będzie korzystać z potężnego oprogramowania aparatu do szczęśliwych zdjęć na urządzeniach 4a. Jak zawsze, aparat powinien być imponujący, biorąc pod uwagę, że smartfon fotografia jest nowym trendem w smartfonach.

Funkcje które nie trafią do Pixela 4a

Można się spodziewać, że większość funkcji z flagowego Pixela 4 flagowca zadebiutuje również w Pixelu 4a ze średniej półki. Co będzie brakowało w pakietu to między innymi nowe funkcje Face Unlock i gesty dłoni Motion Sense. Z renderów, nie ma ramki dla tej funkcji, aby zmieścić, jak Pixel 4a będzie miał wycięcie tylko dla przedniej kamery. Czujnik linii papilarnych będzie nadal królować na telefony Pixel po wszystkim.

Wydanie data i cena

Google Pixel 3a został zapowiedziany podczas zeszłorocznego Google I/O, które odbyło się w maju. Oczekuje się, że że Google Pixel 4a zadebiutuje podczas tegorocznego Google I/O, które odbędzie się prawdopodobnie odbędzie się w maju. Jeśli chodzi o jego cenę, to jako telefon ze średniej półki, Pixel 4a będzie przystępny cenowo. Cena może być taka sama, jak w przypadku zeszłorocznych urządzeń Pixel 3a. Przeczytaj więcej na: http://mojandroid.com.pl