Google ujawniło, że wyda nowego flagowca Pixel jeszcze w tym roku. Zgodnie z wcześniejszymi precedensami, telefon ten może zostać wprowadzony na rynek na początku października lub pod koniec września. Teaser z sierpnia ujawnił, że ten telefon ma być wydany wraz z modelem Pixel 4a 5G. Kilka zmian są plotki, aby ich sposób. Należą do nich; design, oczekiwane funkcje i specyfikacja. Jednak istnieje kilka przecieków i plotek na temat tego telefonu, ale tutaj jest to, czego można się spodziewać, według młynów plotek.

Design

Google pokazał tylko pixel 5 z jego widoku z boku, pozostawiając większość do spekulacji. Jednak z renderów, oczekuje się, że ten telefon będzie miał aluminiową ramkę, aby utrzymać z tyłu i z przodu. Pomimo Pixel 4a o pod wyświetlaczem czujnik linii papilarnych, Pixel 5 został zobaczony, aby mieć swój czujnik linii papilarnych do tyłu telefonu. Ponadto, z tyłu po lewej stronie siedzi aparat. Z przodu w lewym górnym rogu, aparat dziurkacz.

Z wyciekłych zdjęć, to jest oczywiste, że ten telefon ma spore boczne ramki, i nie będzie miał 3,5 mm gniazdo słuchawkowe. Ponadto, taca karty sim może być na dole po lewej stronie. Wielkość wyświetlacza nie jest jeszcze znana, ale plotki mówią, że jest to między 5.7 i 5.8 cala.

Specyfikacje i funkcje

Oczekuje się, że Pixel 5 będzie działał na chipsetach Qualcomm Snapdragon 765G. Chipsety te obsługują łączność 5G. Zostało to potwierdzone przez wcześniejszy post Reddit, który od tego czasu został usunięty. Telefon będzie pakować 8GB RAM i 128GB pamięci wewnętrznej. Nie będzie również gniazdo micro SD dla tych, którzy chcą rozszerzyć pamięć masową. Nie jest jasne, czy Google będzie uaktualnić do 120Hz odświeżania, ale jak to jest na kilka plotek, Pixel 5 może cieszyć się tylko 60Hz odświeżania ekranu.

Plotki twierdzą, że pojemność baterii ma wynosić 4000mAh, ale to może ulec zmianie. Wyższa pojemność byłaby bardzo mile widziana. Warto zauważyć, że ten telefon może obsługiwać odwrotne ładowanie bezprzewodowe, podobnie jak telefony Samsung. Odwrotne ładowanie bezprzewodowe pozwala telefon do ładowania innych kompatybilnych urządzeń bezprzewodowych.

Kamery

Aparat fotograficzny jest znany jako jedna z najlepszych cech modeli Pixel. Przecieki nie udało się jeszcze ustalić megapikseli i możliwości kamer telefonu. Z tego co widzieliśmy na zdjęciach z przecieków, spodziewamy się trzech tylnych kamer i latarki LED na module aparatu. Jak wcześniej wspomniano, przednia kamera posiada dziurkacz.

Cena

Plotka głosi, że cena Pixel 5 może przesunąć, aby zapewnić jej bardziej przystępne dla swoich nabywców. To przesunięcie nie jest jasne, czy jest to niewielki wzrost lub spadek ceny.

Wrap up

Powyższe informacje są oparte na przeciekach i plotkach, weź to z szczyptą soli. Jeśli chcesz dostać urządzenie, wskazane jest, aby poczekać na więcej informacji.