W świecie wearable, plotki o Google Pixel zegarek zaczął podstępnie moment Google przemianowane Android nosić do Wear OS. Z systemu operacyjnego dla wearables z Google, to ma sens, że Google może zrobić sprzęt do komplementowania go. Zegarek od Google z Wear OS może być najlepszy zakład Google może użyć, aby pokazać swoją moc w dziedzinie. Obecnie Google bierze na swoich konkurentów przez głowę, produkując swoje produkty i technologii, jak pokazano w ekosystemie Android za pomocą rodziny Pixel, a także inne akcesoria, takie jak Google Home.

Data wydania i cena

W tej chwili, nie ma raportu na temat daty, że Google Pixel zegarek zostanie ogłoszony / wydany. Ale według wiarygodnego źródła w oryginalnym tweecie od Evleaks, zegarek zostanie ogłoszony wraz z następną generacją urządzeń Google Pixel; Pixel 3 i 3 XL. Mniej więcej, to jest szacowany na październik, jak to jest czas Google oczekuje się odsłonić swoje kolejne urządzenia flagowe.

Ponadto, zgodnie z raportem z WinFuture, Pixel Watch jest w jego drugim poziomie weryfikacji projektu. Na tym poziomie, Google może być testowanie, czy urządzenie będzie łatwe do masowej produkcji. Jeśli proces okaże się łatwy, Google może przejść do ostatniego etapu w najbliższych miesiącach. To jest powiedziane, Google może zmienić swoje plany, więc wziąć tę informację lekko. Raport sugeruje również, że będą trzy wersje zegarka. Strona złapał wiatr urządzeń o nazwach kodowych, Triton, Ling, i Sardine w rozwoju w Google HQ.

Jeśli chodzi o cenę, to trudno ją określić, gdyż urządzenie nie jest w fazie końcowej. Ale według teorii, zegarek Pixel będzie drogie, jak reszta high-end rodziny Pixel. Ale to nie jest konieczne, ponieważ nie ma dowodów na poparcie tego i nikt nie zna grupy docelowej.

Spekulacje na temat funkcji i specyfikacji

Nic o specyfikacjach i funkcjach jeszcze nie wypłynęło na temat zegarka Pixel, ale według najnowszych technologii w branży smartwatch, zegarek Pixel będzie miał high-endowe specyfikacje. Zgodnie z bieżącymi wiadomościami w branży technologicznej, zegarek Pixel może być zasilany przez następną generację procesora Qualcomm Snapdragon dla nadchodzących smartwatchy. Według Pankaj Kedia, starszego dyrektora wearables w Qualcomm, chipset będzie dostępny w nowych flagowcach wearable, które będą gotowe przed Bożym Narodzeniem.

Obecny chipset to Qualcomm Snapdragon Wear 2100, więc następny będzie 3100. Nowy chipset ma tech-focused na poprawę żywotności baterii na smartwatchach, zgodnie z raportem XDA Developers. Nowy chipset będzie miał wbudowany układ scalony zarządzania energią. Ta technologia pozwoli nadchodzące zegarki słuchać poleceń głosowych bez większego drenażu na baterii.

Inną spekulacją jest to, że ponieważ będą trzy warianty zegarka, jest wysoce prawdopodobne, że jeden z nich będzie wyposażony w technologię LTE. Jeden z pozostałych wariantów zostanie zaprojektowany tak, aby skupiał się bardziej na fitnessie.

Czytaj dalej na: http://mojandroid.com.pl