Cierpisz na zwykłe, uszkodzone kable? Zapomnij o kłopotach ze znalezieniem niezawodnego kabla do ładowania. Na końcu tego artykułu, będziesz mógł dokonać mądrego wyboru kabli do ładowania.

Wiedziałeś? Modernizacja kabla do ładowania jest równie ważna jak aktualizacja telefonu. Wraz z rozwojem technologii, zmienia się również sposób ładowania.

Teraz musisz myśleć, unowocześniając kable do ładowania? Huh?

Tak, kable ładowania nie działają tak samo ze wszystkimi adapterami.
 
Na przykład, normalny kabel ładujący nie wytrzymuje dużych prądów ładowania i nie wytrzymuje mocy adaptera do szybkiego ładowania. Adaptery do szybkiego ładowania zapewniają również lepszą wydajność w przypadku stosowania z kablami do szybkiego ładowania, oszczędzającymi energię.

Uszkodzony kabel to coś, z czym wszyscy możemy się wiązać. Nie możemy?  Wszyscy nosiliśmy uszkodzony kabel przynajmniej raz i jesteśmy zmuszeni do zakupu nowych kabli w niecały rok. Żywotność typowego kabla ładującego, używanego jakkolwiek delikatnie, nie przekracza roku.

Użycie niestandardowego kabla USB może utrudnić ładowanie urządzeń z pełną mocą. Nawet jeśli kable, które towarzyszą smartfonom są wystarczające, niektóre z ogólnych kabli USB nie wykonują tej pracy bardzo dobrze. Ponadto, tani kabel do ładowania psuje zdrowie baterii telefonu, wpływając tym samym na ogólną wydajność telefonu.

Nie tylko problemy z ładowaniem, zdarza się, że telefon jest podłączony do ładowania i przypadkowo uderza o przewody, a Twoje cenne telefony za 1000$ ulegają uszkodzeniu.

Zawsze ostrzegano nas, że tanie lub fałszywe kable ładujące mogą spowodować pożar. Były historie o fałszywych ładowarkach eksplodujących w rękach, powodujących poważne oparzenia i porażenia elektryczne. Poza tym odsłonięte przewody są szkodliwe dla dzieci, a my możemy być narażeni na zwarcia i pożary. Uszkodzone kable ładowarki mogą również wpłynąć na baterię telefonu w dłuższej perspektywie. Ponadto, zawsze istnieje problem z podłączaniem i odłączaniem przewodów. Takie problemy z kablami wydają się nie być możliwe do rozwiązania.

Teraz, gdy nie można poprzestać na zakupie markowego telefonu, najważniejsza powinna być również jakość kabla do ładowania.

Wprowadzenie kabli do ładowania magnetycznego było skokiem w gatunku akcesoriów do smartfonów. Kable te zrywają się po uderzeniu o przewód. Większość kabli magnetycznych jest również kompatybilna z adapterami do szybkiego ładowania i nie plączą się.
Ostatnio wprowadzono kable plecione, aby zwiększyć żywotność kabla do ładowania.
Ponownie, istnieje wiele opcji dla kabli magnetycznych. Zobacz, jak wyróżnia się magnetyczny przewód ładujący Reewo.

Trzyma twój telefon za 1000 dolarów w bezpiecznym miejscu
Kable magnetyczne zrywają się, aby zapobiec wypadnięciu telefonu, gdy przypadkowo na niego wpadniemy. Dlatego też sprzęgło magnetyczne zmniejsza ryzyko uszkodzenia telefonu.

Zaprojektowany z myślą o trwałości / Gęsty i trwały
Konstrukcja magnetyczna chroni kabel przed uszkodzeniem przy zginaniu. Wytrzymała i trwała zewnętrzna powłoka z oplotem nylonowym zapewnia dodatkową ochronę przed zużyciem, dzięki czemu kabel Bmag jest trwały przez cały czas.
Przymocuj kable z zamkniętymi oczami
Łączące doświadczenie, które pokochasz. Czy nie mamy już dość przerzucania kabla ładującego tam i z powrotem, aby podłączyć go prawidłowo.

Jeden kabel do ładowania iPhone'ów i androidów
Krzyżowa konstrukcja magnetyczna umożliwia zasilanie wszystkich urządzeń smart za pomocą tego samego kabla do ładowania. Teraz przestań kupować wiele kabli do ładowania różnych telefonów.

Zbudowany tak, aby z łatwością obsługiwać moc
Najwyższej jakości miedź wytrzymuje prąd o natężeniu do 3 A i napięciu 12 V, co czyni ją kompatybilną z Qualcomm Quick Charge 3.0, adaptacyjnym szybkim ładowaniem Samsung i innymi adapterami szybkiego ładowania.