Najnowsza aktualizacja Google Pixel 4 i Pixel 4 XL - listopadowa poprawka bezpieczeństwa - przyniosła wyjątkowe funkcje na urządzeniach, aby ograniczyć początkowe problemy i błędy, które zawsze towarzyszą każdej premierze urządzenia. Możesz uzyskać listopadową aktualizację poprawki bezpieczeństwa na Google Pixel 4 poprzez aktualizację systemu Android.

Wśród zauważalnych ulepszeń które pochodzą z listopadowej aktualizacji poprawki bezpieczeństwa obejmuje; aparat ulepszenia, mapowania kontrolera Xbox Bluetooth i ulepszenia ekranu.

Miejmy szczegółowe spojrzenie na im. Czyżby?

Poprawki w aparacie

Telefony Google są znane z ich doskonałej specyfikacji aparatu - najwyższej jakości. Z nową patch, możesz teraz robić ostrzejsze zdjęcia niż kiedykolwiek, dzięki nowym 16MP teleobiektywu i 12 MP obiektywu Dual-Pixel w Twoim modelu Pixel 4. Nocna widoczność została drastycznie w którym możesz robić zdjęcia nocnego nieba, a także robić lepsze zdjęcia w nocy. zdjęcia w nocy. Kamera selfie w Google Pixel 4 również została ulepszona gdzie obiektyw aparatu może teraz uchwycić 90-stopniowe pole widzenia, w przeciwieństwie do wcześniejszego 75-stopniowego pola widzenia.

Ulepszony płynny wyświetlacz

Po uruchomieniu Google Pixel 4 modele wcześniej, jednym z wyzwań, które towarzyszyły uruchomieniu flagowca była niekonsekwencja 90Hz Smooth Display, która uruchamiała się tylko w bardzo bardzo jednoznacznych okolicznościach. Listopadowa aktualizacja poprawek bezpieczeństwa ucieszyła wielu, ponieważ poprawiła działanie Smooth Display. Częstotliwość odświeżania została ogromnie zwiększona, i nie trzeba 75 procent jasności dla odświeżania do wystąpić.

Jednak, choć Google nie wspomniał o wpływie, jaki ten efekt będzie miał na żywotność baterii w telefonie życie, skłaniam się ku myśli, że bardziej wymuszone 90Hz częstotliwość odświeżania wpłynie na żywotność baterii. Może to być potwierdzone przez fakt, że niektórzy z użytkowników, którzy wymusić 90Hz w ustawieniach deweloperskich zgłosiły, że nie było średnio średnio 10% drenażu na baterii.

Ulepszony Asystent Google

Nowa poprawka dała Google Assistant świeży wygląd remontu na Pixel 4. Asystent głosowy ma lepsze lepiej rozumie czynności, o które go pytasz lub kontekst dla informacji, dzięki czemu jest bardziej użyteczny. informacji, co czyni go bardziej użytecznym. Z jednego z postów Google na ich społecznych platformach medialnych, Google pokazał scenariusz, w którym, poprzez asystenta Google, można wielozadaniowość, szybko otwierać aplikacje i szybko otwierać aplikacje z Pixel 4. Ten sprawiło, że wszystko, co ma związek z Pixelem 4, stało się przejażdżką po parku.

Mapowanie kontrolera Xbox Bluetooth

Dzięki obsłudze mapowania kontrolera dla bezprzewodowego kontrolera Xbox, kolejny poziom grania poszedł w górę. Modele Google Pixel 4 mają również włączoną technologię bezprzewodową w Xbox One kontroler znaczenie z Google Pixel 4 modelu, i nie trzeba używać przewodowej adaptacji kabla. Z odwzorowaniem Xbox Bluetooth kontrolera na Google Pixel 4 modele na najnowszej listopadowej aktualizacji poprawki bezpieczeństwa, empatyczne kamień milowy został ustanowiony na błąd kontrolera Xbox na świecie gier.

Wnioski

Czy google nadal będzie ulepszać swoje flagowe urządzenia z następną aktualizacją? Poczekajmy i zobaczmy.