Google niedawno zakończyło swoją październikową imprezę pod nazwą "Made by Google." To w tym wydarzeniu, że Google ogłosił swoje technologiczne postępy technologiczne w dziedzinie sprzętu. W tym roku, Google ogłosił kilka produktów, które będą przybywać wkrótce w ekosystemie Google. Duże zapowiedzi obejmują oczekiwane flagowe urządzenia Pixel 4 i Pixel 4 XL, Pixelbook Go, Pixel Buds 2, Nest Wi-Fi, Nest Mini i Google Stadia. Oto szczegóły dotyczące dużych zapowiedzi;

Pixel 4 i Pixel 4 XL

Pixel 4 i Pixel 4 XL to flagowe smartfony Google. smartfony, które będą konkurować z gigantami od Samsunga i Apple. Przed premierą, większość szczegółów na temat flagowego urządzenia już wyciekła; Nawet google dołączyło do wyścigu z kilkoma teaserami. Niemniej jednak, przecieki nie nie ukradły flagowcowi blasku reflektorów. Większość uwagi Google'a skupiła się na aparacie Pixela 4. aparat.

Smartfony pochodzą z podwójnym aparatem obiektywu setup pakowane z uczeniem maszynowym i AI. Główny aparat ma 12,2 MP f/1.7 i 16 MP f/2.4 na teleobiektywie. Oba obiektywy sport cyfrowy hybrydowy zoom optyczny, umożliwiają HDR na żywo plus, podwójne sterowanie ekspozycją i inne funkcje realizowane przy użyciu AI. Poza aparatem, urządzenia mają następujące cechy; OLED z 90Hz częstotliwość odświeżania, chipy radarowe projektu soli, i działają na Snapdragon 855 chipset z 6GB pamięci RAM. Pixel 4 ma ekran o przekątnej 5,7″ podczas gdy większy Pixel 4 XL ma 6,3″. Pixel 4 pakuje 2,800mAh baterię, podczas gdy Pixel 4 XL pakuje więcej soku z 3,700mAh baterii.

Smartfony rozpocznie się wysyłka na 24 października, począwszy od ceny detalicznej w wysokości 799 dolarów.

Pixel Buds 2

All-new Pixel buds są Google prawdziwie bezprzewodowe słuchawki, lub następnej generacji Pixel Buds. Tym razem, Pixel Buds pozwalają na głośnomówiący dostęp do Asystenta Google, mają łączność dalekiego zasięgu, a według google, bateria powinna wytrzymać około pięciu godzin na jednym ładowaniu. The etui do ładowania również pakuje dodatkowe 24 godziny naładowania.

Nowe Pixel Buds będą dostępne na wiosnę 2020r, w cenie 179 dolarów.

Pixelbook Wejdź na stronę

To najnowszy flagowy Chromebook o wyglądzie zbliżonym do nowoczesnego MacBooka. podobnym do nowoczesnego MacBooka. Posiada 13,3″ i posiada do 16 GB pamięci RAM w połączeniu z pamięcią masową o pojemności do 256 GB. Pixelbook Go działa na baterii o pojemności 12 godzin.

Jest on dostępny w przedsprzedaży, a model podstawowy będzie detalicznie na $ 649.

Nest Wi-Fi

Ten hybrydowy produkt Google zarówno Google Home głośniki i Google Wi-Fi mesh router. Po co mieć jeden, kiedy można mieć dwa produktów w jednym? Google ma dwie wersje; hybryda jest znany jako punkt - router i głośnik, a druga wersja to tylko modem.

Wersje te zaczną być wysyłane 4 listopada.

Nest Mini

Jest to nowy inteligentny głośnik Google'a. głośnik, który wygląda jak Google Home Mini z pewnymi ulepszeniami. Niektóre z zmiany obejmują; montaż na ścianie, potężny głośnik basowy, czułe mikrofony i chip uczenia maszynowego chip na pokładzie.

Nest Mini rozpocznie się wysyłka na 22 października za 49 dolarów, w tej samej cenie co Google Home Mini.

Google Stadia

To jest chmura Google'a platforma gier Google; będzie dostępna na telefonach Pixel, Google Pixelbook linia Google Pixelbook, i na TV poprzez Chromecast. Premiera 19 listopada.