Google Pixel 4 wraz z Google Pixel 4 XL to najnowsze flagowe telefony Google, które prezentują najlepsze high-end specyfikacji na urządzeniach z systemem Android. Wyposażono je w wymyślne funkcje fotograficzne, ulepszone uczenie maszynowe i inne sztuczki AI - jak można kontrolować telefon przez machanie ręką nad ekranem.

Oto krótka ręka na recenzję o niektórych ukrytych funkcji na Google najnowszych telefonów. Funkcje, na przykład Na przykład, pozwalają skonfigurować nową aplikację bezpieczeństwa, która może wykryć wypadki samochodowe, i można również dostosować ogólny wygląd ekranu.

Motywy, style i żywe tapety

Pixel 4 ma zestaw motywów, które które możesz wybrać. Motywy te zmieniają tapetę, kształt i czcionki ikon aplikacji. Możesz też tworzyć własne style, jeśli nie podobają Ci się domyślne. Aby zmienić style, naciśnij długo na puste miejsce na ekranie głównym i wybierz opcję Style i tapety. Przewiń obok różne style udostępnione przez Google i dotknij opcji Niestandardowe, aby utworzyć własny.

Istnieją również Come Alive tapety, coś podobnego do żywych tapet. Możesz je sprawdzić przez długie naciśnięcie na ekranie głównym, a następnie wybranie opcji Style i tapety. Wybierz zakładkę Wallpapers na dole ekranu i stuknij w Come Alive. na dole ekranu i stuknij w sekcję Come Alive. Tapety są interaktywne i reagują na Twoje ruchy za pomocą funkcji Motion Sense - ulepszenie w stosunku do starszej wersji Żywych tapet Androida.

Wyświetlacz; Dostosuj częstotliwość odświeżania

Wykonując rutynowe zadania, takie jak przewijanie, ogólne wrażenia z oglądania są płynne dzięki wyświetlaczowi Pixela 4. Maksymalna częstotliwość odświeżania wynosi 90 Hz. Ekran Twojego Pixela może automatycznie dostosować częstotliwość odświeżania, która na zmianę zmienia się pomiędzy standardowymi 60Hz i 90Hz. Jedyną przeszkodą jest to, że zużywa więcej energii baterii.

Aparat; Szybkie udostępnianie w aplikacji

Zauważysz małą miniaturkę ze strzałką, gdy robisz zdjęcie w aplikacji aparatu. Jest to nowa funkcja, Social Share, która zapewnia szybkie skróty do udostępniania zdjęć do aplikacji społecznościowych.

Po stuknięciu w strzałkę, jesteś proszony o włączenie usług lub aplikacji, które chcesz zobaczyć w szufladzie Social Share szuflada. Za każdym razem, gdy stukniesz w strzałkę dalej, ikony aplikacji, które dodałeś, będą dostępne w szufladzie. dodane przez Ciebie ikony aplikacji będą dostępne w szufladzie.

Oszczędność pamięci masowej

Wszystkie modele Pixel 4 mają podstawową pamięć 64 GB. Jeśli lubisz robić zdjęcia i nagrywać filmy, może się okazać, że po krótkim czasie się, że po krótkim czasie zabraknie Ci pamięci masowej. Telefony Google Pixel 4 mają funkcję, Storage Saver - która usuwa filmy i zdjęcia, które zostały już których kopie zapasowe zostały już utworzone po określonym czasie - proaktywnie zarządzając pamięcią masową w telefonie. w telefonie.

Aby włączyć Inteligentną pamięć masową, przejdź do Ustawienia > Pamięć masowa > Inteligentna pamięć masowa. Smart Storage. Możesz wybrać 30, 60 lub 90 dni przed usunięciem lokalnej kopii zdjęć. kopii zdjęć.

Aplikacje awaryjne i bezpieczeństwa

W szufladzie aplikacji Pixela 4 znajduje się preinstalowaną nową aplikację Bezpieczeństwo. Aplikacja Bezpieczeństwo jest przeznaczona do pomocy w nagłych wypadkach. Aplikacja Bezpieczeństwo ma system automatycznego wykrywania kolizji, który alarmuje kontakty i personel ratunkowy. Aby skorzystać z aplikacji, zaloguj się przy użyciu konta Google, a następnie wybierz kontakt alarmowy. Konieczne jest wprowadzenie wszelkie informacje medyczne, które są ważne, takie jak alergie, które możesz lub grupa krwi.

Podsumowanie

Jak dotąd, najnowsze urządzenia Pixel są świetne. Powiedz nam, co podoba Ci się w najnowszych flagowych telefonach Google w sekcji komentarzy.