Google Pixel telefony są miesiące z dala od bycia oficjalnie zaprezentowane, ale nowe przecieki, które pojawiły się niedawno może ujawnić, co można się spodziewać od modelu Pixel 3 XL. Obrazy wyciekły przez ukraińskiego tech-blogera Канал Лучкова's Telegram channel, jak pochodzi z Android Police ujawniają przedprodukcyjny projekt sprzętu i przewodowy USB-C pąki pikseli.

Obrazy tego, co przypuszczalnie nazywamy "Clearly White" Pixel 3 XL dopasować wcześniejsze modele widzieliśmy z innych przecieków słuchawki. Ponadto, Канал Лучкова twierdzi, że Pixel 3 XL z jego obrazów jest wersja przedpremierowa, ale nie ujawnił jego pochodzenia. Chociaż nie możemy zadeklarować, że jest to ostateczna wersja, to bez wątpienia jest to bliski projekt tego, czego można się spodziewać. Niemniej jednak, zdjęcia ujawniają pewne szczegóły, które mają tendencję do przynieść kontrowersje w oparciu o jego projekt notch. Na przykład, emblemat inżynierii z tyłu, który był dostępny na poprzednich przecieków został zastąpiony przez "G" logo. Dopracowane szczegóły sugerują, że telefon jest bliżej do jego ostatecznej produkcji.

Nowy wyciek obrazów przyszedł z bonusowym obrazem czegoś, czego nie widzieliśmy wcześniej. Nowy obraz wyglądał jak dołączona para przewodowych słuchawek USB-C. Teraz przewidujemy, że nowe wkładki douszne będą pakowane razem z linią Pixel 3. Firma po raz pierwszy zasugerowała koncepcję przewodowej wersji Pixel Bud podczas premiery linii Pixel 2. W tym wydaniu, przypadkowo wysłali paczkę, która miała pusty slot na wkładki douszne, a nawet wspomnieli o nich w dokumentacji podręcznika.

Szczegóły ze zrzutów ekranu wydają się potwierdzać wcześniejsze wieści, że Pixel 3 XL będzie działał na systemie Android 9 Pie. Dodatkowo posiada on 8-rdzeniowy procesor Qualcomm, czyli przypuszczalnie Snapdragon 845 wraz z GPU Adreno 630. Na podstawie zdjęć sądzimy, że rozdzielczość urządzenia będzie wynosić 1440×2960, a gęstość pikseli 494. Na zdjęciach widać również, że słuchawka będzie miała 4GB pamięci RAM.

Istnieją również niepokojące szczegóły dotyczące projektu wcięcia Pixel 3 XL. Podobnie jak w telefonie Essential, wcięcie Pixel 3 XL będzie rozciągnięte, a jego ikony ustawione w centrum w pozycji pionowej. Tak niepokojące, jak to może być, możemy tylko zastrzec naszą ostateczną opinię i czekać, aby doświadczyć rzeczywistej słuchawki.

Jest również jasne, że "Wyraźnie biały" Pixel 3 XL posiada jasnozielony przycisk, pozwalając mu mieć znacznie subtelniejszy wygląd niż poprzedni pomarańczowy akcent Pixel 2 XL.

Jest już pewne, że Google ma ogłosić Pixel 3 i Pixel 3 XL na początku października, odnosząc się do ich poprzednich dat premiery. Jednak przy obecnym tempie przecieków pojawiających się co tydzień, możemy nie oczekiwać wiele od oficjalnego odsłonięcia produktu.